37 Προϊόντα
  • The Ordinary

    30 ml

    Από

    7,95 €

    26,50 € / 100ml

    399

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    The Ordinary

    Lacto-PDRN* 4% + B9 Eye Cream

    Θρεπτική κρέμα για το περίγραμμα των ματιών
    15 ml

    10,95 €

    73,00 € / 100ml

    80
  • The Ordinary

    Υαλουρονικό Οξύ 2% + Β5

    Ενυδατικός Ορός
    30ml

    Από

    11,95 €

    39,83 € / 100ml

    1633

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • The Ordinary

    Multi-Peptide + HA Serum

    Anti-aging serum
    30 ml

    Από

    20,95 €

    69,83 € / 100ml

    2150

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 9,95 €

    33,17 € / 100ml

    80
  • The Ordinary

    Volufiline* 92% + Pal-Isoleucine 1%

    Στοχευμένος Ορός Ενίσχυσης Όγκου
    15 ml

    25,95 €

    173,00 € / 100ml

    92
  • Από

    19,95 €

    66,50 € / 100ml

    37

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 22,50 €

    22,50 € / 100ml

    267
  • 11,95 €

    39,83 € / 100ml

    246
  • 11,95 €

    39,83 € / 100ml

    307
  • 14,95 €

    49,83 € / 100ml

    128
  • 18,95 €

    63,17 € / 100ml

    38
  • Exclusive

    The Ordinary

    30 ml

    Από

    11,95 €

    39,83 € / 100ml

    8

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • The Ordinary

    Multi-Peptide Eye Serum

    Eye Contour Serum
    15 ml

    28,95 €

    193,00 € / 100ml

    874
  • 22,95 €

    76,50 € / 100ml

    2153
  • The Ordinary

    30 ml

    13,95 €

    46,50 € / 100ml

    194
  • The Ordinary

    30 ml

    13,95 €

    46,50 € / 100ml

    69
  • The Ordinary

    Solution GF 15%

    Αντιγηραντικός ορός
    30ml

    19,95 €

    66,50 € / 100ml

    271
  • 12,95 €

    43,17 € / 100ml

    68
  • The Ordinary

    30 ml

    9,95 €

    33,17 € / 100ml

    62
  • Exclusive

    Από

    11,95 €

    39,83 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 18,50 €

    61,67 € / 100ml

    88
  • The Ordinary

    Alpha Arbutine 2% + HA

    Ορός λάμψης
    30ml

    Από

    15,95 €

    53,17 € / 100ml

    1502

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • The Ordinary

    Salicylic Acid 2%

    Anhydrous Solution
    30 ml

    9,95 €

    33,17 € / 100ml

    32

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 37

Ποιος βρίσκεται πίσω από τη The Ordinary;


Η The Ordinary είναι το brand ενός επιστημονικού εργαστηρίου με στόχο να προσφέρει αναγνωρισμένα ενεργά συστατικά, με καινοτόμο τρόπο: μελετημένες συγκεντρώσεις για τη μέγιστη αποτελεσματικότητα, υψηλής ποιότητας φόρμουλες και προσιτές τιμές. Πάνω από 150 επιστήμονες εργάζονται καθημερινά για την επίτευξη αυτών των στόχων!

Ποια είναι τα πιο δημοφιλή προϊόντα The Ordinary;


Η The Ordinary προσφέρει πλήρη σειρά προϊόντων προσώπου: toner, ενυδατική κρέμα, προϊόντα απολέπισης, κρέμα ματιών, μάσκα. Ξεχωρίζει για τα serums με ενεργά συστατικά, που δρουν στοχευμένα στις ανάγκες της επιδερμίδας και μειώνουν τις  ατέλειες. Από νιασιναμίδη μέχρι ρετινόλη, κάθε φόρμουλα είναι σχεδιασμένη για να κάνει πιο εύκολη τη ρουτίνα περιποίησης του προσώπου σας.

Για παράδειγμα: name@example.com