9 Προϊόντα
  • The Ordinary

    30 ml

    Από

    7,95 €

    26,50 € / 100ml

    398

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 9,95 €

    33,17 € / 100ml

    80
  • 11,95 €

    39,83 € / 100ml

    307
  • The Ordinary

    50 ml

    Από

    17,95 €

    35,90 € / 100ml

    20

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • The Ordinary

    30 ml

    13,95 €

    46,50 € / 100ml

    69
  • The Ordinary

    Salicylic Acid 2%

    Anhydrous Solution
    30 ml

    9,95 €

    33,17 € / 100ml

    32
  • 27,95 €

    93,17 € / 100ml

    823
  • 17,95 €

    59,83 € / 100ml

    524
  • Exclu Web

    The Ordinary

    Συμπύκνωμα Κρέμας-Πούδρας με 10% Θείο

    Θεραπεία κατά των ατελειών
    5g

    11,95 €

    239,00 € / 100g

    27

Έχετε δει 9 προϊόντα από τα 9

Ποιος βρίσκεται πίσω από τη The Ordinary;


Η The Ordinary είναι το brand ενός επιστημονικού εργαστηρίου με στόχο να προσφέρει αναγνωρισμένα ενεργά συστατικά, με καινοτόμο τρόπο: μελετημένες συγκεντρώσεις για τη μέγιστη αποτελεσματικότητα, υψηλής ποιότητας φόρμουλες και προσιτές τιμές. Πάνω από 150 επιστήμονες εργάζονται καθημερινά για την επίτευξη αυτών των στόχων!

Ποια είναι τα πιο δημοφιλή προϊόντα The Ordinary;


Η The Ordinary προσφέρει πλήρη σειρά προϊόντων προσώπου: toner, ενυδατική κρέμα, προϊόντα απολέπισης, κρέμα ματιών, μάσκα. Ξεχωρίζει για τα serums με ενεργά συστατικά, που δρουν στοχευμένα στις ανάγκες της επιδερμίδας και μειώνουν τις  ατέλειες. Από νιασιναμίδη μέχρι ρετινόλη, κάθε φόρμουλα είναι σχεδιασμένη για να κάνει πιο εύκολη τη ρουτίνα περιποίησης του προσώπου σας.

Για παράδειγμα: name@example.com