18 Προϊόντα
  • Tom Ford

    50 ml

    Από

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    452

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    Black Orchid

    Eau De Parfum
    30 ml

    Από

    99,95 €

    333,17 € / 100ml

    1871

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Tom Ford

    50 ml

    Από

    184,95 €

    369,90 € / 100ml

    663

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Oud Wood

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    173,95 €

    579,83 € / 100ml

    1680

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    Oud Wood

    All Over Body Spray
    150 ml

    81,95 €

    54,63 € / 100ml

    12
  • Tom Ford

    Velvet Orchid

    Eau de Parfum
    50 ml

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    324

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Black Orchid

    Eau de Parfum
    10 ml

    32,95 €

    329,50 € / 100ml

    99
  • Tom Ford

    Tuscan Leather

    All Over Body Spray
    150 ml

    81,95 €

    54,63 € / 100ml

    7
  • Tom Ford

    Ébène Fumé

    Eau de Parfum
    30 ml

    174,95 €

    583,17 € / 100ml

    1136

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    Noir

    Eau de Parfum
    100 ml

    219,95 €

    219,95 € / 100ml

    64
  • Tom Ford

    50 ml      

    Από

    184,95 €

    369,90 € / 100ml

    584

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    150 ml

    86,95 €

    57,97 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Tom Ford

    100 ml

    259,95 €

    259,95 € / 100ml

    134
  • Tom Ford

    Grey Vetiver

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    51

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Eau de Grey Vetiver

    Eau de Toilette
    100 ml

    Από

    126,95 €

    174,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    Bois Pacifique

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    161,95 €

    323,90 € / 100ml

    214

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Tom Ford

    100 ml + 10 ml

    214,95 €

    195,41 € / 100ml

    1
  • Tom Ford

    OUD MINERALE 10ML/0.33 FL OZ.

    41,95 €

    419,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 18 προϊόντα από τα 18

Ποιο είναι το πιο δημοφιλές Tom Ford άρωμα για άνδρες;


Δύσκολη ερώτηση! Πολλά ανδρικά αρώματα Tom Ford είναι best-sellers. Ο designer, από τους πιο επιδραστικούς της εποχής του, ανανέωσε την ανδρική αρωματοποιία με πρωτότυπες, ζεστές και spicy συνθέσεις. Αν πρέπει να ξεχωρίσουμε ένα, αυτό είναι το TOM FORD Noir Extreme, που αιχμαλωτίζει τις αισθήσεις και αναδεικνύει τις δύο έντονες πλευρές της ανδρικής φύσης. Κεχριμπαρένιο και ξυλώδες με άκρως εθιστικό αποτύπωμα απευθύνεται στον άνδρα που τολμά να ζει στο έπακρο. Εξαιρετικό και το Tobacco Vanille που θυμίζει αγγλικό gentlemen’s club και το Lost Cherry με γλυκές, amber και αποπλανητικές νότες .

Ποιο είναι το πιο δημοφιλές Tom Ford άρωμα για γυναίκες;


Και εδώ η Tom Ford έχει πολλές επιτυχίες. Eau de Parfum ή Eau de Toilette, κάθε δημιουργία αποκαλύπτει μοναδικές νότες όπως wood και μαύρη τρούφα. Το Private Blend Lost Cherry είναι ένα άρωμα με αντιθέσεις. Η αθωότητα που αποπνέει το μαύρο κεράσι διασταυρώνεται με τη γλυκιά πρόκληση που δίνει το πικραμύγδαλο, δημιουργώντας ένα ακαταμάχητο άρωμα. Άλλο αγαπημένο είναι το Black Orchid. Ένα μεθυστικό ελιξήριο από μαύρες ορχιδέες και μπαχαρικά που δίνει ένα πολυτελές και sophisticated αποτέλεσμα.

Για παράδειγμα: name@example.com