Φρέσκο

Εάν αναζητάτε μια αίσθηση δύναμης και στυλ που διαρκεί, τα ξυλώδη αρώματα είναι η ιδανική επιλογή για εσάς. Ανακαλύψτε τη συλλογή μας και προσθέστε μια νότα γήινης εκλεπτυσμένης αρωματικής πολυτέλειας στην καθημερινότητά σας. Είναι το ξυλώδες άρωμα που θα αναδείξει την προσωπικότητά σας με εκλεπτυσμένη αυτοπεποίθηση.



242 Προϊόντα
  • New

    Rare Beauty

    Find Comfort Feel Seen

    Αρωματικό mist για Σώμα και Μαλλιά
    100 ml

    34,95 €

    34,95 € / 100ml

    294
  • DIOR

    Dior Addict Rosy Glow

    Eau de parfum with rose and lychee notes
    30 ml

    Από

    82,95 €

    276,50 € / 100ml

    368

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    Dior Addict Purple Glow

    eau de parfum with iris and raspberry notes
    30 ml

    Από

    82,95 €

    276,50 € / 100ml

    188

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    48,00 €

    48,00 € / 100ml

    3432
  • Guerlain

    Aqua Allegoria Perle Florabloom

    Eau de Parfum Limited Edition
    125 ml

    179,95 €

    143,96 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • DIOR

    30 ml

    Από

    91,95 €

    306,50 € / 100ml

    2519

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Lancôme

    Idôle Eau de Parfum

    Γυναικείο Άρωμα
    25ml

    Από

    69,95 €

    279,80 € / 100ml

    11

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Tom Ford

    50 ml

    Από

    157,95 €

    315,90 € / 100ml

    452

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Givenchy

    35 ml

    Από

    89,95 €

    257,00 € / 100ml

    9

    Διαθέσιμο σε 6 μεγέθη

  • Yves Saint Laurent

    30 ml spray bottle

    Από

    89,95 €

    299,83 € / 100ml

    1039

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    50 ml

    Από

    184,95 €

    369,90 € / 100ml

    663

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • DIOR

    Sauvage Parfum

    Refillable Men's Fragrance - Citrus and Woody Notes
    60 ml

    Από

    113,95 €

    224,92 € / 100ml

    5

    Διαθέσιμο σε 6 μεγέθη

  • Exclu Web

    Kayali

    KAYALI EDEN JUICY APPLE 10ML

    Από

    33,95 €

    339,50 € / 100ml

    391

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Hermès

    75 ml

    Από

    157,95 €

    210,60 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • DIOR

    Eau de Parfum 50ml

    Από

    133,95 €

    267,90 € / 100ml

    5

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Rabanne Fragrances

    Lady Million

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    81,95 €

    273,17 € / 100ml

    102

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Yves Saint Laurent

    Eau de Parfum Spray 60ml

    Από

    101,95 €

    169,92 € / 100ml

    7

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 49,95 €

    66,60 € / 100g

    12
  • MIU MIU

    L'Eau Bleue

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    84,95 €

    283,17 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Prada

    Eau de Parfum 100ml

    172,95 €

    172,95 € / 100ml

    256
  • Kayali

    10 ml

    Από

    33,95 €

    339,50 € / 100ml

    300

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Armani

    Acqua di Giò

    Eau de Parfum Ανδρικό Άρωμα
    30 ml

    Από

    75,95 €

    253,17 € / 100ml

    881

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Versace

    EROS EDP 50ML

    Από

    97,95 €

    195,90 € / 100ml

    56

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    Soleil Neige

    Eau de Parfum
    30 ml

    Από

    41,95 €

    343,17 € / 100ml

    401

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 242

Δοκιμάστε ένα εξαιρετικά αναζωογονητικό φρέσκο άρωμα που θα σας θυμίζει το καλοκαίρι. Με πλούσιες, φρουτώδεις, ζωηρές και gourmand νότες, αυτό το ενεργητικό άρωμα αφήνει πίσω του μια έκρηξη φρεσκάδας και τρυφερότητας.

Για παράδειγμα: name@example.com