Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Τα τέλεια χείλη



37 Προϊόντα
  • New

    Make Up For Ever

    Artist Color Pencil

    Μολύβι πολλαπλών χρήσεων, με ματ ή λαμπερό φινίρισμα
    600 - Anywhere Caffeine (1.41 g)

    26,95 €

    1.911,35 € / 100g

    257

    Διαθέσιμο σε 19 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Fenty Glow (9 ml)

    25,95 €

    288,33 € / 100ml

    733

    Διαθέσιμο σε 10 αποχρώσεις

  • New

    Summer Fridays

    Lip Butter Balm

    Βάλσαμο χειλιών για ενυδάτωση και θρέψη
    Pink Sugar (15g)

    Από

    25,95 €

    179,67 € / 100g

    4164

    Διαθέσιμο σε 12 αποχρώσεις

  • Huda Beauty

    Faux Filler

    Γκλος έντονης λάμψης
    RichCealer (3,9 ml)

    27,50 €

    705,13 € / 100ml

    192

    Διαθέσιμο σε 13 αποχρώσεις

  • Yves Saint Laurent

    Loveshine

    Lipstick
    44 Nude Lavallière (3.2 g)

    49,95 €

    1.560,94 € / 100g

    55

    Διαθέσιμο σε 25 αποχρώσεις

  • Clinique

    ALMOST LIPSTICK BLACK HONEY

    32,95 €

    1.734,21 € / 100g

    3526

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • New

    Fenty Beauty

    Gloss Bomb Heat

    Lip Luminizer and Plumper
    Hot Cherry (9 ml)

    28,95 €

    321,67 € / 100ml

    365

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Anastasia Beverly Hills

    Kiss (3,5 g)

    32,95 €

    941,43 € / 100g

    1251

    Διαθέσιμο σε 14 αποχρώσεις

  • Rare Beauty

    Serenity (3 ml)

    25,95 €

    865,00 € / 100ml

    1261

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • New

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Hydrating and Anti-aging Lip Care
    Sweet Macaron (12ml)

    22,50 €

    187,50 € / 100ml

    741

    Διαθέσιμο σε 12 μεγέθη

  • Rare Beauty

    Kind Words

    Matte Lip Liner
    Gifted (0,4 g)

    20,95 €

    5.237,50 € / 100g

    279

    Διαθέσιμο σε 5 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Too Faced

    Lip Injection Maximum Plump

    Lip Gloss για Όγκο
    Original (4 ml)

    34,50 €

    862,50 € / 100ml

    755

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Rem Beauty

    Essential Drip Glossy Balm

    Γυαλιστερό balm για τα χείλη
    cherry cola (4.7 ml)

    Από

    21,95 €

    467,02 € / 100ml

    8

    Διαθέσιμο σε 9 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    01 Fever (6 ml)

    13,99 €

    233,17 € / 100ml

    271

    Διαθέσιμο σε 3 αποχρώσεις

  • Makeup By Mario

    MoistureGlow™ Plumping Lip Serum

    Ορός Διόγκωσης για τα Χείλη
    Bronze Glow + 2.3g

    29,95 €

    1.302,17 € / 100g

    301

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    12,95 €

    129,50 € / 100ml

    93

    Διαθέσιμο σε 4 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    Summer Fridays

    Rêve Lip Oil

    Ενυδατικό έλαιο χειλιών με χρώμα
    Blush Dreams (4.5 ml )

    32,95 €

    732,22 € / 100ml

    462

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Too Faced

    Lip Injection Extreme Lip Shaper

    Lip Liner για Όγκο
    Post-Op Pink (0,28 g)

    26,95 €

    9.625,00 € / 100g

    6

    Διαθέσιμο σε 8 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Byoma

    Liptide Lip Mask

    Μάσκα για τα χείλη
    5 ml

    12,95 €

    259,00 € / 100ml

    103
  • Exclusive

    Byoma

    Liptide Lip Oil

    Λάδι για τα χείλη
    5 ml

    12,95 €

    259,00 € / 100ml

    105
  • Clean at Sephora

    Haus Labs by Lady Gaga

    Guava (7 ml)

    25,95 €

    370,71 € / 100ml

    112

    Διαθέσιμο σε 6 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    Fenty Skin

    Fenty Treatz

    Ενυδατικό Και Ενδυναμωτικό Έλαιο Χειλιών
    Barbados Cherry (5,6 ml)

    Από

    25,95 €

    481,25 € / 100ml

    951

    Διαθέσιμο σε 7 μεγέθη

  • Clarins

    LIP COMFORT OIL 01

    33,95 €

    485,00 € / 100ml

    215

    Διαθέσιμο σε 7 αποχρώσεις

  • Exclusive

    Byoma

    Liptide PH Lip Oil

    Λάδι για τα χείλη
    5 ml

    12,95 €

    259,00 € / 100ml

    109

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 37

Για παράδειγμα: name@example.com