Σαμπουάν

Στα Sephora θα βρείτε μια μεγάλη γκάμα σαμπουάν, που περιποιούνται απαλά το τριχωτό της κεφαλής ενώ παράλληλα καλύπτουν τις εξειδικευμένες ανάγκες των μαλλιών, όπως ξηρό σαμπουάν, σαμπουάν για ξηροδερμία, για λιπαρά μαλλιά, για βαμμένα μαλλιά ή για όγκο.



125 Προϊόντα
  • Από

    22,95 €

    7,65 € / 100ml

    36

    Διαθέσιμο σε 2 αποχρώσεις

  • Kérastase

    Première Bain Décalcifiant Réparateur

    Σαμπουάν για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    250ml

    Από

    29,95 €

    11,98 € / 100ml

    1142

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Ouai

    Detox Shampoo

    Shampoing Détox
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    485

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Kérastase

    Genesis Bain

    Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης για Λιπαρά / Λεπτά Μαλλιά
    250 ML

    23,95 €

    9,58 € / 100ml

    752

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Ενυδατικό σαμπουάν
    250ml

    Από

    15,50 €

    11,18 € / 100ml

    15

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Hair Purify Shampoo

    Ανακαλύψτε τα
  • Exclusive

    Ouai

    Fine Hair

    Shampoo for fine hair
    300 ml

    Από

    17,50 €

    11,17 € / 100ml

    283

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Kérastase

    Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze

    Σαμπουάν για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    250 ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    1203

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Blond Absolu Bain Lumiere

    Σαμπουάν για Όλους τους Τύπους Ξανθών Μαλλιών
    250 ml

    23,95 €

    9,58 € / 100ml

    489

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Olaplex

    No.4 Bond Maintenance®

    Σαμπουάν
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    51
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Detox

    Σαμπουάν Απολέπισης
    200 ml

    16,99 €

    8,49 € / 100ml

    19
  • Kérastase

    Bain Régénérant

    Σαμπουάν για Ανανέωση των Μαλλιών
    250ml

    32,95 €

    13,18 € / 100ml

    686
  • Exclusive

    Sephora Collection

    Σαμπουάν Επανόρθωσης Ενδυνάμωσης

    Καθαριστικό Επανόρθωσης
    250 ml

    11,99 €

    4,80 € / 100ml

    29
  • Exclusive

    Sephora Collection

    250 ml

    10,99 €

    4,40 € / 100ml

    27
  • Moroccanoil

    Moisturizing Repair Shampoo

    Ενυδατικό σαμπουάν επιδιόρθωσης
    250 ml

    26,95 €

    10,78 € / 100ml

    5490
  • Guerlain

    ABEILLE ROYALE

    Revitalising & Fortifying Care Shampoo
    290 ml

    85,95 €

    29,64 € / 100ml

    148
  • Exclusive

    Από

    12,95 €

    14,39 € / 100ml

    3031

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 23,95 €

    9,58 € / 100ml

    375
  • Exclusive

    CHAMPO

    Pitta volumising Shampoo

    Σαμπουάν όγκου
    260 ml

    Από

    11,95 €

    10,37 € / 100ml

    538

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Moroccanoil

    250 ml

    26,95 €

    10,78 € / 100ml

    2467
  • Moroccanoil

    Scalp

    Σαμπουάν Εξισορρόπησης Τριχωτού της Κεφαλής
    250ml

    27,95 €

    11,18 € / 100ml

    354
  • New

    Fable & Mane

    Hydrating Shampoo

    Για Ξηρά Μαλλιά
    250 ml

    29,95 €

    11,98 € / 100ml

    1212
  • New

    Kérastase

    Gloss Absolu Bain Riche

    Σαμπουάν για χοντρά μαλλιά με τάση για φριζάρισμα
    250 ml

    28,95 €

    11,58 € / 100ml

    535

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 125

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com