Θαμπάδα

Τα προϊόντα κατά της θαμπάδας του προσώπου είναι η ιδανική λύση για όσους επιθυμούν να αναδείξουν τη φυσική λάμψη του δέρματός τους. Σχεδιασμένα με ειδικές φόρμουλες που εξισορροπούν τον τόνο της επιδερμίδας, αυτά τα προϊόντα βοηθούν στη μείωση της θαμπάδας και την αποκάλυψη μιας λαμπερής και ακτινοβόλου επιδερμίδας.



262 Προϊόντα
  • Byoma

    Bio-Collagen Radiance Facial Mask

    Μάσκα Προσώπου Λάμψης με Βιο-Κολλαγόνο
    60 ml

    21,95 €

    36,58 € / 100ml

    211
  • TATCHA

    The Dewy Milk Moisturizer

    Ενυδατικό προϊόν περιποίησης
    50 ml

    72,95 €

    145,90 € / 100ml

    615
  • MERIT BEAUTY

    Great Skin Serum

    Ορός Άμεσης Λάμψης
    50ml

    45,95 €

    91,90 € / 100ml

    2106
  • New

    Laneige

    Water Bank Aqua Facial

    Ενυδατικός Ορός Λάμψης με AHA/BHA
    30 ml

    37,95 €

    126,50 € / 100ml

    405
  • Clean at Sephora

    Summer Fridays

    Jet Lag Mask

    Ενυδατική Μάσκα
    28 g

    Από

    27,95 €

    99,82 € / 100g

    1031

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Drunk Elephant

    28ML

    82,95 €

    296,25 € / 100ml

    3396
  • Exclu Web

    NOOANCE

    Serum Mist Ultra Radiance +

    Αντιοξειδωτικός Ορός Λάμψης & Τόνωσης LED
    90 ml

    72,00 €

    80,00 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Sephora Collection

    Μάσκα τζελ με αποτέλεσμα απολέπισης

    με Γαλακτικό οξύ και Βιταμίνη C
    75 ml

    16,99 €

    22,65 € / 100ml

    81
  • Clarins

    Extra-Firming Energy Refill

    Συσφικτική Κρέμα Ημέρας
    50ML

    Από

    83,95 €

    209,90 € / 100ml

    458

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Drunk Elephant

    50 ml

    Από

    24,95 €

    145,90 € / 100ml

    8390

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    Glow Recipe

    Watermelon Glow Dew Drops

    Σταγόνες Δροσιάς με Νιασιναμίδη
    40 ml

    Από

    19,95 €

    92,38 € / 100ml

    2673

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Laneige

    Bouncy & Firm Sleeping Mask

    Μάσκα νύχτας για Σύσφιξη και Αναζωογόνηση
    25 ml

    Από

    20,95 €

    83,80 € / 100ml

    9

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • MEDICUBE

    Zero Pore Pad 2.0

    Απολεπιστικά επιθέματα προσώπου
    x 70

    26,95 €

    17,39 € / 100g

    58
  • ANUA

    PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisture Cream

    Ελαφριά ενυδατική κρέμα
    60 ml

    31,95 €

    53,25 € / 100ml

    36
  • Από

    19,95 €

    66,50 € / 100ml

    37

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    The Inkey List

    CAFFEINE

    Eye Cream
    15 ml

    14,95 €

    99,67 € / 100ml

    58
  • BEAUTY OF JOSEON

    Glow Replenishing Rice Milk

    Ενυδατική λοσιόν
    150 ml

    19,50 €

    13,00 € / 100ml

    175
  • Από

    6,05 €

    20,44 € / 100ml

    8

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Peptide Serum

    Αντιγηραντικός ορός λάμψης
    30 ml

    23,95 €

    79,83 € / 100ml

    35
  • Clarins

    Double Serum Foundation

    Foundation Ορός
    L5N 30ML

    65,95 €

    219,83 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 18 αποχρώσεις

  • Clean at Sephora

    Glow Recipe

    Watermelon Glow

    Τονωτικό Σύσφιξης PHA + BHA Λάμψη Καρπούζι Mini
    40 ml

    Από

    17,50 €

    43,75 € / 100ml

    4816

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Από

    22,50 €

    173,08 € / 100g

    4340

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    15,95 €

    15,95 € / 100ml

    261
  • 11,95 €

    39,83 € / 100ml

    246

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 262

Καταπολεμήστε τη θαμπάδα της επιδερμίδας με την προηγμένη σειρά μας από προιϊόντα προσώπου. Ανακαλύψτε προϊόντα που χαρίζουν λάμψη και αναζωογόνηση, αποκαλύπτοντας τη φυσική λάμψη και επαναφέροντας την πιο νεανική όψη της επιδερμίδας σας

Για παράδειγμα: name@example.com