Η γιορτινή μας συνεργασία με τον John Legend είναι εδώ.

Ανακαλύψτε το

Fragrance Essence

Ανάμεσα στην καθαρότητα και την ένταση, το εκχύλισμα αρώματος αιχμαλωτίζει τις αισθήσεις. Συμπυκνωμένο στο πολύτιμο εκχύλισμα, αυτό το άρωμα προσφέρει την πιο έντονη έκφραση για ένα έντονο και γοητευτικό άρωμα.



33 Προϊόντα
  • MERIT BEAUTY

    Retrospect

    Extrait de Parfum
    30 ml

    101,50 €

    338,33 € / 100ml

    1246

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • New

    Rabanne Fragrances

    30ml

    Από

    84,95 €

    283,17 € / 100ml

    25

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • DIOR

    Miss Dior Essence

    Jammy, Floral and Woody Notes in Limited Edition
    35 ml

    Από

    115,95 €

    331,29 € / 100ml

    1339

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    Miss Dior Parfum

    Intense Floral, Fruity and Woody Notes in Limited Edition
    35 ml

    Από

    96,95 €

    277,00 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • Yves Saint Laurent

    30ML

    Από

    108,95 €

    363,17 € / 100ml

    989

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Rabanne Fragrances

    REFILLABLE 30ML

    Από

    92,95 €

    309,83 € / 100ml

    1290

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Από

    30,95 €

    316,50 € / 100ml

    889

    Διαθέσιμο σε 5 μεγέθη

  • Jean Paul Gaultier

    30 ml

    Από

    104,95 €

    349,83 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Από

    146,95 €

    419,86 € / 100ml

    1582

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Tom Ford

    100ML

    Από

    184,95 €

    259,95 € / 100ml

    286

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Burberry

    30 ml

    Από

    100,95 €

    336,50 € / 100ml

    1452

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • New

    Rabanne Fragrances

    30ml

    Από

    93,95 €

    313,17 € / 100ml

    44

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Calvin Klein

    One Essence

    Eau de Parfum
    50 ml

    Από

    65,95 €

    131,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Yves Saint Laurent

    50ML

    Από

    172,95 €

    345,90 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Burberry

    Parfum 50ml

    129,95 €

    259,90 € / 100ml

    194
  • Givenchy

    50 ml + 12,5 ml

    139,95 €

    223,92 € / 100ml

    2
  • Prada

    30 ml

    Από

    106,95 €

    356,50 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Armani

    Si Parfum

    Eau de Parfum
    100 ml

    Από

    101,95 €

    198,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Estée Lauder

    In Charge

    Essence d'Eau
    30 ml

    78,95 €

    263,17 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Jean Paul Gaultier

    30ml

    Από

    104,95 €

    349,83 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Jean Paul Gaultier

    30ml

    Από

    115,95 €

    386,50 € / 100ml

    247

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Dolce & Gabbana

    50 ml

    179,95 €

    359,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Givenchy

    35 ml

    Από

    96,95 €

    277,00 € / 100ml

    252

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Hermès

    200 ml - Refill

    210,95 €

    105,47 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 33

Η Sephora σας προσφέρει μια σειρά από αρωματικά εκχυλίσματα από γνωστούς αρωματοποιούς που αξίζει να τα φοράτε σαν ανεκτίμητα κοσμήματα. Δοκιμάστε εκχυλίσματα αρωμάτων από Lancôme, Guerlain ή Giorgio Armani, μια μόνο σταγόνα από αυτά τα ελιξίρια αρωμάτων προσφέρει ένα παρατεταμένο και έντονο άρωμα.

Για παράδειγμα: name@example.com