Αρώματα έως -40%

Ζήστε τη μαγεία των Black Friday προσφορών στα αρώματα με έως -50%! Ανακαλύψτε best-sellers γυναικεία αρώματα και ανδρικά αρώματα, από διαχρονικά classics μέχρι νέα λανσαρίσματα, από Dior, Armani, Prada, Lancôme και άλλα top brands.



750 Προϊόντα
  • Από

    89,95 €

    359,80 € / 100ml

    4

    Διαθέσιμο σε 4 μεγέθη

  • Exclusive

    Guerlain

    Aqua Allegoria

    Rosa Verde Hand Cream
    50 ml

    61,95 €

    3
  • Sisley

    50 ml spray bottle

    Από

    195,95 €

    391,90 € / 100ml

    3

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Hermès

    Eau de Toilette 50ml

    Από

    104,95 €

    209,90 € / 100ml

    111

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Sisley

    Soir de Lune

    Eau de Parfum
    30 ml spray bottle

    Από

    138,95 €

    463,17 € / 100ml

    16

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Hermès

    H24

    Eau de toilette
    175 ml

    170,95 €

    97,69 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Από

    107,95 €

    215,90 € / 100ml

    8

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Hermès

    H24

    Energizing moisturizing face cream
    100ML

    67,95 €

    1
  • Prada

    150 ml

    199,95 €

    133,30 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Versace

    DYLAN PURPLE HAIRMIST 30ML

    46,95 €

    156,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Armani

    50 ml

    151,95 €

    303,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Carolina Herrera

    212 NYC

    Eau de Toilette
    30 ml

    Από

    77,95 €

    259,83 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • DIOR

    Forever And Ever

    Eau de Toilette
    100ml spray bottle

    159,95 €

    159,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Clinique

    Clinique Happy Heart -Eau De Parfum 30ml

    68,95 €

    229,83 € / 100ml

    9
  • Sisley

    Izia

    Eau de Parfum
    30 ml spray bottle

    Από

    112,95 €

    376,50 € / 100ml

    15

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Rabanne Fragrances

    75g

    42,95 €

    57,27 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Mugler

    A*Men

    Eau de Toilette
    A*MEN EDT FLACON RECHARGE 100ML

    82,95 €

    82,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Από

    92,95 €

    185,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Hermès

    H24

    Eau de Toilette and refill Set
    H24 EDT VAP-R 30ML +RECH 125ML

    144,95 €

    93,52 € / 100ml

    1
  • Narciso Rodriguez

    All of me

    hair mist
    30 ml

    50,95 €

    169,83 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Από

    107,95 €

    215,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Hermès

    TUTTI TWILLY D'HERMES EDP 30ML

    Από

    78,95 €

    263,17 € / 100ml

    282

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Mugler

    Womanity

    Eau de Parfum
    WOMANITY EDP VAPO 80ML R

    105,95 €

    132,44 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 94,95 €

    189,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 750

Ανακαλύψτε τις Black Friday προσφορές σε αρώματα και premium gift sets. Επιλέξτε το ιδανικό άρωμα ανά τύπο - Eau de Parfum (EdP) για έντονη και μακρά διάρκεια ή Eau de Toilette (EdT) για καθημερινή χρήση - και επιλέξτε τις νότες που σας ταιριάζουν ανάλογα με την εποχή και την περίσταση.

Χρήση στην καθημερινότητα & περίσταση

Για καθημερινές δραστηριότητες, προτιμήστε ανάλαφρες, φρέσκιες συνθέσεις ή Eau de Toilette (EdT). Για βραδινές εξόδους ή ιδιαίτερες περιστάσεις, στραφείτε σε πιο ζεστές, έντονες νότες και Eau de Parfum (EdP) για διάρκεια.
 

Επιλογή αρώματος ανά εποχή

Η εποχή επηρεάζει την αίσθηση του αρώματος.

Άνοιξη/Καλοκαίρι: εσπεριδοειδή και λουλουδάτες νότες που προσφέρουν φρεσκάδα.

Φθινόπωρο/Χειμώνας: ξυλώδες και πικάντικες ή βανίλια/tonka  νότες που χαρίζουν ζεστασιά και βάθος.

Συνδυάστε το άρωμά σας με την εποχική διάθεση και το στυλ σας.
 

Πώς να διαλέξετε άρωμα (νότες & ένταση)

Ξεκινήστε από την οσφρητική οικογένεια που σας εκφράζει: λουλουδάτο, ξυλώδες, πικάντικο, φρέσκο, πουδρένιο, θαλασσινό. Έπειτα ορίστε ένταση: Eau de Toilette (EdT) για ανάλαφρη παρουσία, Eau de Parfum (EdP) για μεγαλύτερη διάρκεια. Δοκιμάστε πάντα στο δέρμα και περιμένετε λίγα λεπτά ώστε να αναδειχθούν καρδιά και βάση.

Δείτε όλες τις οσφρητικές νότες

Eau de Parfum vs Eau de Toilette

Eau de Toilette (EdT): προσφέρει πιο ανάλαφρη ένταση και «καθαρή» αίσθηση, ιδανική για καθημερινές δραστηριότητες, γραφείο ή ζεστό καιρό.

Eau de Parfum (EdP):  έχει πιο συμπυκνωμένο σώμα και  διαρκεί περισσότερο. Ταιριάζει σε βραδινές εξόδους  ή ειδικές περιστάσεις.

Διαλέξτε με βάση το περιβάλλον, την εποχή και το πόσο «παρουσία» θέλετε να αφήνετε.
 

Tips για διάρκεια (Sillage & Projection)

Ενυδατώστε ελαφρά το δέρμα πριν τον ψεκασμό και εφαρμόστε σε παλμικά σημεία (λαιμός, καρποί, πίσω από τα αυτιά). Αποφύγετε το τρίψιμο των καρπών καθώς αλλοιώνει τη δομή της σύνθεσης. Για επιπλέον διάρκεια, κάντε layering με λοσιόν/κρέμα ή ψεκάστε απαλά σε ρούχα και μαλλιά από απόσταση.

Minis & Travel Sizes αρώματα

Δοκιμάστε περισσότερα με minis: ιδανικά για test-&-learn πριν το full-size, για τσάντα/ταξίδι ή ως συμπλήρωμα σε δώρο. Σας επιτρέπουν να εξερευνήσετε πολλές νότες και να βρείτε γρήγορα την επόμενη «υπογραφή» σας.
 

Δείτε όλα τα Minis & Travel αρώματα

Limited & Online Exclusives

Συλλεκτικές εκδόσεις και online exclusives κάνουν τη συλλογή σας μοναδική. Προλάβετε limited εκδόσεις αρωμάτων, ιδανικές για enthusiasts ή για δώρα που ξεχωρίζουν.
 

Δείτε τα Limited αρώματα σε Black Friday προσφορές

Επωφεληθείτε από προσφορές σε best sellers όπως Dior Sauvage, Prada Paradoxe, Lancôme και προσφέρετε μοναδικά gift sets δώρα. Οι Black Friday προσφορές ανανεώνονται συνεχώς έως τη Cyber Monday γι’ αυτό μπείτε και ανακαλύψτε όλες τις νέες αφίξεις και limited editions που συνδυάζουν τιμή και ποιότητα.

FAQs

Πώς επιλέγω νότες που μου ταιριάζουν;
Σκεφτείτε πρώτα το ύφος που σας εκφράζει (π.χ. λουλουδάτο, εσπεριδοειδές/φρέσκο, gourmand, ανατολίτικο/ambery). Οι νότες κορυφής δίνουν την πρώτη εντύπωση, οι μεσαίες είναι ο “χαρακτήρας” του αρώματος και οι βάσης στηρίζουν τη διάρκεια. Η ένταση και μακρά παραμονή επηρεάζεται κυρίως από τη συγκέντρωση (EdT/EdP) και τη συνολική σύνθεση και όχι μόνο από τις νότες. Δοκιμάστε στο δέρμα και αφήστε λίγα λεπτά να «ανοίξει» η σύνθεση.
Αξίζουν τα gift sets την περίοδο της Black Friday;
Ναι, τα gift sets προσφέρουν καλύτερη αξία (συνδυασμοί full-size/mini, λοσιόν κ.λπ.) και είναι ιδανικά για δώρα ή για να δοκιμάσετε σειρά αρωμάτων. Την Black Friday θα βρείτε συχνά best-sellers από top brands σε προνομιακή τιμή, με επιλογές για γυναικεία, ανδρικά και unisex αρώματα έως -50%.
Πώς επιλέγω άρωμα ανά εποχή ή περίσταση;
Για καθημερινό και ζεστό καιρό, προτιμήστε ανάλαφρες συνθέσεις ή EdT με εσπεριδοειδείς, πράσινες ή υδάτινες νότες. Για βραδινές εξόδους και χειμώνα, στραφείτε σε EdP ή συνθέσεις με ξυλώδεις, πικάντικες, ανατολίτικες/ambery ή γλυκές (τύπου gourmand) νότες για βάθος και διάρκεια. Προσαρμόστε το άρωμα στη διάθεση, το περιβάλλον και το επίπεδο έντασης που θέλετε.