Styling & Θεραπεία

Μετατρέψτε την διαδικασία styling μαλλιών σε μοναδική απολαύση μέσα στην μέρα σας και εξασφαλίστε τα καλύτερα αποτελέσματα με τα προϊόντα styling που επέλεξαν τα Sephora για εσάς!



154 Προϊόντα
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Κρέμα Φορμαρίσματος για Μπούκλες
    100 ml

    Από

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    1453

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    170
  • New

    Sol De Janeiro

    Milky Leave-In Conditioner

    Θρεπτικό προστατευτικό σπρέι
    210 ml

    Από

    14,00 €

    13,57 € / 100ml

    1897

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Perk Up

    Ξηρό Σαμπουάν Χωρίς Ταλκ
    233 ml

    Από

    18,95 €

    12,91 € / 100ml

    1

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    Gisou

    Honey Milk Styling Cream

    Κρέμα Styling 5 σε 1
    150ml

    Από

    15,50 €

    19,97 € / 100ml

    21

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Kérastase

    Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk

    Σπρέι για Λεία & Λαμπερά Μαλλιά
    190 ml

    Από

    17,95 €

    23,66 € / 100ml

    12

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Moroccanoil

    250 ml

    36,95 €

    14,78 € / 100ml

    1644
  • New

    Color Wow

    Get In Shape

    Σπρέι styling μαλλιών 2 σε 1
    150ml

    28,50 €

    19,00 € / 100ml

    97
  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    270
  • Moroccanoil

    Frizz Shield Spray

    For frizz-prone hair
    160ml

    Από

    13,95 €

    19,34 € / 100ml

    107

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Strong Hold Hairspray

    Λεπτή λακ γρήγορου στεγνώματος και δυνατού κρατήματος
    300 ml

    33,95 €

    11,32 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Color Wow

    Insta-Wow

    Προηγμένο Ξηρό Σαμπουάν
    200ml

    36,95 €

    18,48 € / 100ml

    314
  • Moroccanoil

    150 ml

    28,50 €

    19,00 € / 100ml

    62
  • Exclu Web

    30,95 €

    20,63 € / 100ml

    2
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Gelly Type

    Τζελ για Δυνατό Κράτημα
    200 ml

    31,95 €

    15,98 € / 100ml

    204
  • Ouai

    236 ml

    37,95 €

    16,08 € / 100ml

    802
  • Moroccanoil

    Moisturizing Styling Cream

    Ενυδατική κρέμα styling
    300 ml

    36,95 €

    12,32 € / 100ml

    1561
  • Exclusive

    9,99 €

    99,90 € / 100ml

    12
  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Mousse

    Ελαφρύς αφρός χτενίσματος για όγκο
    200 ml

    33,95 €

    16,98 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • AMIKA

    The Shield

    Σπρέι Κατά της Υγρασίας
    221 ml

    32,95 €

    14,91 € / 100ml

    190
  • DYSON

    Chitosan

    Σπρέι Styling Spray πολλαπλών χρήσεων Mini
    50 ml

    33,50 €

    67,00 € / 100ml

    105
  • Moroccanoil

    160 ml

    32,50 €

    20,31 € / 100ml

    1847
  • AMIKA

    un.done

    Σπρέι Όγκου και Υφής
    209 ml

    29,95 €

    14,33 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 154

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες styling των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com