Κρέμα

"Οι κρέμες μαλλιών είναι ο μυστικός σας σύμμαχος για όμορφα, λαμπερά και υγιή μαλλιά. Αυτά τα πολύτιμα προϊόντα προσφέρουν ενυδάτωση, προστασία και διαμόρφωση στα μαλλιά σας, καθώς και τη δυνατότητα να δημιουργήσετε διάφορα χτενίσματα που ξεχωρίζουν. Μπορείτε να επιλέξετε κρέμες μαλλιών με βάση τις ανάγκες σας, είτε θέλετε να ελέγξετε το φριζάρισμα, να δώσετε όγκο, να ενισχύσετε τη λάμψη, είτε να προστατεύσετε τα μαλλιά σας από τη θερμότητα των συσκευών styling. Οι κρέμες αυτές απλώνονται εύκολα στα μαλλιά, δίνοντάς τους την απαραίτητη υγρασία και την υφή που χρειάζονται για να διατηρήσουν την υγεία τους."



41 Προϊόντα
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Κρέμα Φορμαρίσματος για Μπούκλες
    100 ml

    Από

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    1453

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    170
  • Exclusive

    Gisou

    Honey Milk Styling Cream

    Κρέμα Styling 5 σε 1
    150ml

    Από

    15,50 €

    19,97 € / 100ml

    21

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Moroccanoil

    250 ml

    36,95 €

    14,78 € / 100ml

    1644
  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    270
  • Exclu Web

    30,95 €

    20,63 € / 100ml

    2
  • Ouai

    236 ml

    37,95 €

    16,08 € / 100ml

    802
  • Moroccanoil

    Moisturizing Styling Cream

    Ενυδατική κρέμα styling
    300 ml

    36,95 €

    12,32 € / 100ml

    1561
  • Moroccanoil

    Intensive Curl Cream

    Εντατική κρέμα μπούκλας
    300 ml

    36,95 €

    12,32 € / 100ml

    143
  • Exclusive

    Sephora Collection

    150 ml

    13,99 €

    9,33 € / 100ml

    22
  • Exclu Web

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    122
  • Aveda

    Be Curly

    Enhancer
    200 ml

    Από

    11,95 €

    17,98 € / 100ml

    55

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    Kérastase

    NUTRITIVE NECTAR THERMIQUE 150 ML

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Σγουρά έως σγουρά μαλλιά, πλούσια φροντίδα
    100ml

    Από

    54,95 €

    59,95 € / 100ml

    127

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    CHAMPO

    Leave-in perfecting cream

    Κρέμα styling
    75 ml

    36,95 €

    49,27 € / 100ml

    211
  • New

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Lotion

    Λοσιόν κατά του φριζαρίσματος για απαλά, ευκολοχτένιστα μαλλιά
    150 ml

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Living Proof

    Style Lab Air-Dry Styler

    Θεραπεία styling πολλαπλών χρήσεων
    148 ml

    33,95 €

    20,33 € / 100g

    333
  • Exclusive

    DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Σγουρά έως φουντωτά μαλλιά, ελαφριά φροντίδα
    100ml

    Από

    54,95 €

    59,95 € / 100ml

    127

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Ίσια έως κυματιστά μαλλιά, ελαφριά φροντίδα
    100ml

    Από

    54,95 €

    59,95 € / 100ml

    127

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclusive

    DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Ίσια έως κυματιστά μαλλιά, πλούσια φροντίδα
    100ml

    Από

    54,95 €

    59,95 € / 100ml

    128

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • New

    GOA ORGANICS

    Tasmania Loop

    Κρέμα διαμόρφωσης για μπούκλες κατά του φριζαρίσματος
    150 g

    29,95 €

    19,97 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • DYSON

    Chitosan™

    Pre-Style Cream Ίσια έως κυματιστά μαλλιά, πλούσια φροντίδα
    30 ml

    29,95 €

    99,83 € / 100ml

    36
  • Exclusive

    Living Proof

    Full Thickening Blow-Dry Cream

    Κρέμα styling με αποτέλεσμα πυκνών μαλλιών
    109 ML

    36,95 €

    33,90 € / 100ml

    108
  • Exclu Web

    28,95 €

    14,48 € / 100ml

    3

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 41

Για παράδειγμα: name@example.com