108 Προϊόντα
  • 25,50 €

    11,59 € / 100ml

    8
  • 10,95 €

    5,48 € / 100ml

    6
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Κρέμα Σώματος
    220 ml

    25,50 €

    11,59 € / 100ml

    30
  • 9,95 €

    4,97 € / 100ml

    10
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Συσκευασία δώρου S Σώμα & Μπάνιο
    20ml+70ml+50ml+50ml

    27,50 €

    14,47 € / 100ml

    1
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Ανταλλακτικό Κρέμας Σώματος
    220 ml

    18,95 €

    8,61 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    Rituals Men

    Συσκευασία δώρου S Σώμα & Μπάνιο
    50ml+50ml+70ml+70ml

    27,50 €

    11,46 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    Sport

    2-in-1 Shampoo & Body Wash
    200 ml

    9,95 €

    4,97 € / 100ml

    19
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Ξηρό Λάδι για Σώμα & Μαλλιά
    100ml

    22,95 €

    22,95 € / 100ml

    45

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Rituals

    Rituals Homme

    Αντιιδρωτικό Σπρέι
    150 ml

    10,95 €

    7,30 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αρωματικό Mist για Μαλλιά & Σώμα
    50 ml

    23,50 €

    47,00 € / 100ml

    2
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Φυσικό Αποσμητικό
    75ml

    9,95 €

    13,27 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Rituals

    The Ritual of Karma

    Λάδι Ντους
    200ml

    9,95 €

    4,97 € / 100ml

    19
  • New

    Rituals

    Private Collection Royal Tea

    Αρωματικά στικ
    450 ml

    51,50 €

    18
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Σετ ταξιδιού
    50 ml + 125 g + 70 ml

    19,50 €

    15,60 € / 100g

    3
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Σετ Δώρου L Μπάνιο, Σώμα & Σπίτι
    200 ml + 150 ml + 200 ml + 70 ml + 70 ml

    59,95 €

    8,69 € / 100g

    2
  • Rituals

    Rituals Homme

    Αφροντούς για άνδρες
    200 ml

    11,95 €

    5,98 € / 100ml

    1
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Μίνι diffuser αρώματος
    70 ml

    16,95 €

    25
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Αρωματικό κερί
    290 g

    22,95 €

    7
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Κρέμα Σώματος
    220 ml

    25,50 €

    11,59 € / 100ml

    4
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Αστραφτερό Λάδι για το Σώμα
    100 ml

    22,95 €

    22,95 € / 100ml

    2

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αρωματικά στικ
    70ml

    Από

    17,50 €

    24

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Ορός Σώματος
    100 ml

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclu Web

    Rituals

    (6 g)

    20,95 €

    38

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 108

Ποια είναι η προέλευση της Rituals;


Η ιστορία της Rituals ξεκινά πριν 25+ χρόνια, όταν μια παρέα φίλων αποφάσισε να μετατρέψει τις καθημερινές ρουτίνες σε στιγμές με νόημα. Στόχος: όχι μόνο να νιώθουμε όμορφοι, αλλά και καλά! Συνδυάζοντας την πολυτέλεια της προσωπικής περιποίησης με την ανατολίτικη φιλοσοφία της ευεξίας. Από body scrub και κρέμες σώματος μέχρι αρωματικά χώρου και κεριά, τα προϊόντα είναι εμπνευσμένα από αρχαία βότανα κι ανατολικές παραδόσεις ευεξίας. Οι δημοφιλείς σειρές, όπως The Ritual of Sakura, The Ritual of Karma και The Ritual of Ayurveda καλύπτουν κάθε ανάγκη, από αναζωογόνηση μέχρι χαλάρωση και πνευματική ισορροπία. Στα Sephora θα βρείτε μεγάλη ποικιλία σε προϊόντα Rituals για περιποίηση σώματος & σετ μπάνιου για μια μοναδική εμπειρία αισθήσεων.

Είναι τα προϊόντα Rituals επαναγεμιζόμενα;


Πολλά προϊόντα Rituals είναι refillable, όπως κρέμες σώματος, αρωματικά sticks και αρωματικά αυτοκινήτου. Έτσι, φροντίζετε τον εαυτό σας και το περιβάλλον. Τα γυάλινα μπουκάλια είναι ανακυκλώσιμα και τα eco-refills φτιαγμένα από ανακυκλωμένα υλικά.