108 Προϊόντα
  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Αρωματικά Στικ
    250 ml

    Από

    17,50 €

    21

    Διαθέσιμο σε 3 μεγέθη

  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Moisturizing After-Sun Gel
    200 ml

    16,95 €

    8,48 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Exclusive

    Rituals

    The Ritual of Karma

    Μάσκα σώματος
    125 ml

    17,50 €

    14,00 € / 100ml

    39
  • Rituals

    The Ritual of Karma Sun

    Αντηλιακός αφρός SPF 50
    200 ml

    18,95 €

    9,48 € / 100ml

    1
  • Rituals

    Rituals Homme

    Καταπραϋντικό balm για Μετά το Ξύρισμα
    100 ml

    25,95 €

    25,95 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Λάδι Σώματος για Λάμψη
    100 ml

    22,95 €

    22,95 € / 100ml

    1
  • Rituals

    THE RITUAL OF KARMA CANDLE 290G

    24,95 €

    8,60 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    THE RITUAL OF AYURVEDA SCENTED CANDLE

    24,95 €

    8,60 € / 100g

    1
  • 16,95 €

    33,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Μίνι Σετ Μπάνιο & Σώμα
    50ml + 40ml

    10,50 €

    11,67 € / 100ml

    9
  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    Σετ δώρου για Μπάνιο & Σώμα
    200 ml+150 ml+150 ml+70 ml+140 g

    61,00 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 16,95 €

    6,78 € / 100g

    18
  • Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Απολεπιστικό με Ροζ Ζάχαρη
    250 g

    16,95 €

    6,78 € / 100g

    39
  • Rituals

    The Ritual of Karma

    Σετ Ταξιδιού
    50 ml + 125 g + 70 ml

    19,50 €

    15,60 € / 100g

    2
  • New

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Απολεπιστικό σώματος με ροζ ζάχαρη
    250 g

    17,95 €

    7,18 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 11,95 €

    17,07 € / 100ml

    3
  • New

    17,95 €

    5,98 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αρωματικά Mist Σώματος & Μαλλιών
    20 ml + 20 ml + 20 ml

    16,50 €

    27,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Αρωματικό Mist για Μαλλιά & Σώμα
    50 ml

    23,50 €

    47,00 € / 100ml

    5
  • Rituals

    Rituals Homme

    Ανταλλακτικό Αρωματικού Αυτοκινήτου
    6 g

    18,95 €

    2
  • Rituals

    Rituals Homme

    Αρωματικό Αυτοκινήτου
    6 g

    20,95 €

    1
  • Rituals

    Sport

    24h Anti-Perspirant Spray
    200 ml

    12,95 €

    6,48 € / 100ml

    21
  • Rituals

    Coffret Cadeau Corps & Bain Pâques

    Άνθος Κερασιάς
    200 ml + 70 ml +150 ml

    35,00 €

    2,69 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Απολεπιστικό σώματος
    250 g

    17,95 €

    7,18 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 108

Ποια είναι η προέλευση της Rituals;


Η ιστορία της Rituals ξεκινά πριν 25+ χρόνια, όταν μια παρέα φίλων αποφάσισε να μετατρέψει τις καθημερινές ρουτίνες σε στιγμές με νόημα. Στόχος: όχι μόνο να νιώθουμε όμορφοι, αλλά και καλά! Συνδυάζοντας την πολυτέλεια της προσωπικής περιποίησης με την ανατολίτικη φιλοσοφία της ευεξίας. Από body scrub και κρέμες σώματος μέχρι αρωματικά χώρου και κεριά, τα προϊόντα είναι εμπνευσμένα από αρχαία βότανα κι ανατολικές παραδόσεις ευεξίας. Οι δημοφιλείς σειρές, όπως The Ritual of Sakura, The Ritual of Karma και The Ritual of Ayurveda καλύπτουν κάθε ανάγκη, από αναζωογόνηση μέχρι χαλάρωση και πνευματική ισορροπία. Στα Sephora θα βρείτε μεγάλη ποικιλία σε προϊόντα Rituals για περιποίηση σώματος & σετ μπάνιου για μια μοναδική εμπειρία αισθήσεων.

Είναι τα προϊόντα Rituals επαναγεμιζόμενα;


Πολλά προϊόντα Rituals είναι refillable, όπως κρέμες σώματος, αρωματικά sticks και αρωματικά αυτοκινήτου. Έτσι, φροντίζετε τον εαυτό σας και το περιβάλλον. Τα γυάλινα μπουκάλια είναι ανακυκλώσιμα και τα eco-refills φτιαγμένα από ανακυκλωμένα υλικά.