108 Προϊόντα
  • New

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Σαπούνι για τα χέρια
    300 ml

    14,95 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    Rituals Homme

    Σαμπουάν ενδυνάμωσης
    250 ml

    15,95 €

    6,38 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Ayurveda

    Balm χεριών
    175 ml

    14,95 €

    8,54 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 16,95 €

    5,65 € / 100g

    8
  • New

    Rituals

    Rituals Homme

    Σετ Ταξιδιού
    50 ml+50 ml+70 ml

    19,95 €

    28,50 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Άρωμα εσωτερικού χώρου
    400 ml

    35,95 €

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Karma

    Balm χεριών
    175 ml

    14,95 €

    8,54 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Balm χεριών
    175 ml

    14,95 €

    8,54 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    The Ritual of Sakura

    Αντιιδρωτική Κρέμα 48 ωρών
    50 ml

    11,95 €

    23,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    Rituals

    Rituals Homme

    Αντιιδρωτική Κρέμα 24 ωρών
    150 ml

    11,95 €

    23,90 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • Rituals

    The Ritual of Sakura

    σετ δώρου L
    200ml+200ml+70ml+140g

    49,95 €

    24,98 € / 100ml

    18
  • New

    Rituals

    The Ritual of Yozakura

    Σετ Beauty To Go 2026
    50 ml+50 ml+20 ml

    15,95 €

    13,29 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

Έχετε δει 12 προϊόντα από τα 108

Ποια είναι η προέλευση της Rituals;


Η ιστορία της Rituals ξεκινά πριν 25+ χρόνια, όταν μια παρέα φίλων αποφάσισε να μετατρέψει τις καθημερινές ρουτίνες σε στιγμές με νόημα. Στόχος: όχι μόνο να νιώθουμε όμορφοι, αλλά και καλά! Συνδυάζοντας την πολυτέλεια της προσωπικής περιποίησης με την ανατολίτικη φιλοσοφία της ευεξίας. Από body scrub και κρέμες σώματος μέχρι αρωματικά χώρου και κεριά, τα προϊόντα είναι εμπνευσμένα από αρχαία βότανα κι ανατολικές παραδόσεις ευεξίας. Οι δημοφιλείς σειρές, όπως The Ritual of Sakura, The Ritual of Karma και The Ritual of Ayurveda καλύπτουν κάθε ανάγκη, από αναζωογόνηση μέχρι χαλάρωση και πνευματική ισορροπία. Στα Sephora θα βρείτε μεγάλη ποικιλία σε προϊόντα Rituals για περιποίηση σώματος & σετ μπάνιου για μια μοναδική εμπειρία αισθήσεων.

Είναι τα προϊόντα Rituals επαναγεμιζόμενα;


Πολλά προϊόντα Rituals είναι refillable, όπως κρέμες σώματος, αρωματικά sticks και αρωματικά αυτοκινήτου. Έτσι, φροντίζετε τον εαυτό σας και το περιβάλλον. Τα γυάλινα μπουκάλια είναι ανακυκλώσιμα και τα eco-refills φτιαγμένα από ανακυκλωμένα υλικά.