Μπούκλες & Σπαστά μαλλιά

Τα μαλλιά με μπούκλες ή μαλλιά θέλουν ξεχωριστή περιποίηση και φροντίδα. Ανακαλύψτε εδώ τα κατάλληλα προϊόντα που θα σας βοηθήσουν να αναδείξετε την ξεχωριστή δύναμη και ομορφιά στις μπούκλες σας.



41 Προϊόντα
  • Exclusive

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Κρέμα Φορμαρίσματος για Μπούκλες
    100 ml

    Από

    19,95 €

    19,95 € / 100ml

    1458

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Moroccanoil

    250 ml

    36,95 €

    14,78 € / 100ml

    1645
  • Ouai

    236 ml

    37,95 €

    16,08 € / 100ml

    802
  • Exclusive

    Ouai

    Wave Spray

    Σπρέι για κυματιστά μαλλιά
    89ml

    Από

    17,50 €

    19,66 € / 100ml

    1256

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • 35,95 €

    23,97 € / 100ml

    270
  • Moroccanoil

    150 ml

    28,50 €

    19,00 € / 100ml

    62
  • 23,95 €

    9,58 € / 100ml

    375
  • New

    Olaplex

    No.10 Bond Shaper

    Τζελ styling για καθορισμό των μπουκλών
    200 ml

    33,95 €

    33,95 € / 100ml

    323
  • AMIKA

    Frizz-me-not

    Ενυδατική κρέμα κατά του φριζαρίσματος
    200ml

    Από

    18,95 €

    17,48 € / 100ml

    97

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Aveda

    Be Curly

    Enhancer
    200 ml

    Από

    11,95 €

    17,98 € / 100ml

    55

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    35,95 €

    17,98 € / 100ml

    286
  • Living Proof

    Style Lab Air-Dry Styler

    Θεραπεία styling πολλαπλών χρήσεων
    148 ml

    33,95 €

    20,33 € / 100g

    333
  • Wella Professionals

    Ultimate Repair

    Μάσκα για Ταλαιπωρημένα Μαλλιά
    150 ml

    38,95 €

    25,97 € / 100ml

    36
  • Exclu Web

    26,95 €

    13,48 € / 100ml

    102
  • Exclu Web

    35,95 €

    23,97 € / 100ml

    122
  • Moroccanoil

    Intensive Curl Cream

    Εντατική κρέμα μπούκλας
    300 ml

    36,95 €

    12,32 € / 100ml

    143
  • Aveda

    Be Curly

    Masque
    200 ml

    39,95 €

    19,98 € / 100ml

    2
  • Aveda

    Be Curly

    Primer
    200 ml

    36,95 €

    18,48 € / 100ml

    15
  • New

    GOA ORGANICS

    Tasmania Shampoo

    Σαμπουάν εντατικής ενυδάτωσης
    300 ml

    31,95 €

    10,65 € / 100ml

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • New

    GOA ORGANICS

    Tasmania Loop

    Κρέμα διαμόρφωσης για μπούκλες κατά του φριζαρίσματος
    150 g

    29,95 €

    19,97 € / 100g

    Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις

  • 33,95 €

    16,98 € / 100ml

    12
  • 11,95 €

    29,87 € / 100ml

    6
  • Kérastase

    Discipline L'Ηuile Oleo-Relax

    Έλαιο για Ατίθασα Μαλλιά
    75 ml - Refillable

    Από

    45,95 €

    82,60 € / 100ml

    5

    Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη

  • Exclu Web

    50,95 €

    25,48 € / 100ml

    20

Έχετε δει 24 προϊόντα από τα 41

Ανακάλυψε εδώ προϊόντα για όλες τις ανάγκες των μαλλιών σας

Για παράδειγμα: name@example.com